%100

İndirim

Haziran Ayına Kadar

Komisyonsuz

Alışveriş!

İlan Verme Kuralları:
1. Kazanankadin.com üzerinden sadece El emeği & El yapımı olan ürünler satışa çıkarılabilir.

2. Yasaklı Ürünler Listesinde yer alan ürünlerin satışı yapılamaz.

3. Ürün başlığına, ürün açıklamasına ve ürün fotoğrafı üzerine; Ad, soyad, herhangi bir iletişim bilgisi, reklam içerikli bir yazı yazılamaz.

4. Bir ürün sayfasında, sadece satışa çıkarılan o ürünün tanıtımı ve satışı yapılabilir. Bunun yanı sıra başka ürün seçenekleri de sunularak tanıtım ve satış girişimi yapılamaz.
5. Satışa çıkarılacak ürünün belirtilecek olan bütün açıklamaları ürüne ait ve doğru bilgiler olmalıdır.

6. Satışa çıkarılacak ürünün fotoğrafı ürünün kendi fotoğrafı olmalıdır.

7. İlan başlığı veya açıklamasında SATILIR, VERİLİR, SATILIK şeklinde ibarelere yer verilemez.

8. Satışa çıkarılacak ürünlerin açıklamalarında ”ELDEN TESLİM”, “KAPIDA ÖDEME” vb. şeklinde açıklamalar yer almamalıdır. ( kazanankadin.com kapıda ödeme seçeneği bulunmamaktadır )

9. Özel günler kategorisinde satışa çıkarılacak ürünlerin içerisinde sıvı koku, şeker ve herhangi bir gıda maddesi bulunan ürünlerin satışı yapılamaz.

10. Satışa çıkardığınız ürünlerin satışını yapmayacaksanız, ürünü kazanankadin.com’dan kaldırmalısınız.

11. Artık satışını yapamayacağınız ürünleriniz siz silmediğiniz müddetçe 1 yıl boyunca sistemimizde saklanır, bu durumda satışı yapmakla yükümlüsünüz.

12. İlan girişinde bulunan üye, yukarıda belirtmiş olduğumuz kurallara uymayı peşinen kabul ve taahhüt etmiş sayılır.

13. İlan Verme Kuralları; hem bireysel hem kurumsal üyelerimiz için geçerlidir. İlan girişinde bulunan üye, yukarıda belirtmiş olduğumuz kurallara uymayı peşinen kabul ve taahhüt etmiş sayılır.

Bilgi Notu: İş yoğunluğu veya profesyonel nedenlerle kazanankadin.com’un kontrolü dışında İlan Verme Kuralları’na aykırı ilanı yayınlanmış ve bu ilanına ekstra hizmet almış üyelerin ilanlarının askıya alınması ya da silinmesi halinde, hizmet bedeli iadesi yapılmaz. Bu bedelli reklamasyon hakkı ileride başka bir ilan için kullanılmak üzere üyeliğine tanımlanır.

Main Menu