%100

İndirim

Haziran Ayına Kadar

Komisyonsuz

Alışveriş!

Kredi kartımla alışveriş yaparken Kazanankadin.com sayfasında güvende miyim?

SSL Sertifikası
Kazanankadin.com, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında bir anahtar vardır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilgiyi üçüncü şahısların göremeyeceğinin işaretidir. SSL Güvenlik Sertifikası sayesinde güvenliğinizi riske atmadan özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

3D Secure

3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa Kredi Kartı için kullanılan uygulamasına “Verified by Visa”, MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir. 3D Secure sistemiyle yapılan alışverişin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin yapılan işlemi, banka tarafından kendine verilen özel bir ödeme şifresiyle onaylaması gerekir. Kredi kartı numaranız başkaları tarafından biliniyor olsa bile, şifreniz sadece sizde olduğundan internet ortamında güvenli alışveriş yaparsınız.
 
Alışveriş öncesi

Ürün sayfasındaki bilgiler yeterli değilse, ürün sayfalarında bulunan  “Soru Sor” linkini kullanarak ürün satıcısına ürün özellikleri (renk,beden,malzeme vb.) ve kargo süreci hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Gönderdiğiniz mesajları ve satıcıdan gelen cevapları, Bana Özel/Mesajlarım sayfanızdan takip edebilirsiniz.
 
Satıcı mesajıma cevap vermedi, ne yapmalıyım?

Mesaj gönderdiğiniz sırada satıcı interneti kullanmıyor olabilir. Bu nedenle, satıcıların size cevap vermesi gecikebilir. 12 saat gecikmeli cevaplarda tarafımıza bilgi vermeniz durumunda satıcı ile (mesai saatleri içerisinde ) iletişim kurmanız sağlanacaktır.
 
Kargo bilgilerinizi kontrol edin

Satın alacağınız ürünün adresinize zamanında ulaşması için adres ve irtibat bilgilerinizin doğru olduğundan emin olun. Mahalle, cadde, sokak, apartman ve kapı numaralarını eksiksiz yazın.

Önemli! Ürünü satın aldıktan sonra adresinizi değiştirmek isterseniz, yeni adresinizi satıcıya mesaj göndererek iletebilirsiniz.
 
Ürünü satın aldıktan sonra

Ürünü satın aldınız, ödeme tarihinden itibaren satıcı, ürün sayfasında “Kargo Bilgileri” bölümünde yazan süre içerisinde ürünü size gönderir ve kargo bilgilerini sisteme tanımlar. Satıcı, kargo bilgilerini eksik veya hatalı girmişse “Soru Sor” linkini kullanarak satıcıdan doğru kargo bilgilerini isteyebilirsiniz.
 
Satıcı ürünü göndermezse ne yapmalıyım?

Ürünle ilgili yaşadığınız sorun hakkında öncelikle satıcıyla görüşün.

Satıcı cevap vermediği veya satıcıyla görüşerek çözüme ulaşamadığınız her durumda yardım formunu kullanarak Kazanankadin.com ulaşın.

Satıcı ürün sayfasında belirttiği süre içerisinde ürünü göndermezse, Kazanankadin.com satıcıya hatırlatma mesajı gönderir ve son 24 saatlik kargo süreci başlatılır.

Son 24 saatlik kargo süreci sonuna kadar satıcı ürünü yine göndermez ise Bana Özel/Aldıklarım sayfanızda “Satışı iptal et” linki çıkar. Bu link ile işlemi iptal edebilirsiniz. İşlemi iptal etiğinizde ürün bedeli ödeme yaptığınız karta iade edilir.
 
Ürün tarafıma ulaştı ne yapmalıyım?

Ürünü satın aldınız ve ürün size ulaştı, üründen memnun kaldınız. Ürünün elinize ulaştığı günden itibaren 3 iş günü içerisinde sisteme giriş yaptıktan sonra Bana Özel/Aldıklarım sayfasında yer alan ÖDEME ONAYI linkini tıklayarak onay vermelisiniz.

3 iş günü içinde onay vermezseniz Kazanankadin.com size sms veya e-posta yolu ile 24 saat içerisinde onay vermeniz için hatırlatma mesajı gönderir.

Hatırlatma mesajından sonra 24 saat içerisinde ÖDEME ONAYI verilmeyen işlemlerde ürün bedeli otomatik olarak tahsil edilir ve satıcıya aktarılır.

Lütfen 3 iş günü içerisinde ÖDEME ONAYI vermeye özen gösterin.
 
Ürünü beğenmedim iade etmek istiyorum?

Öncelikle; Satıcıya soru sor linki üzerinden iade nedenleriniz belirterek iletişime geçin.
Alıcının, özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler, cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler grubuna girmektedir. Bu tür ürünlerde sadece değişiklik/düzeltme talep edebilirsiniz.

Bu gibi durumlarda kargo ücreti size ait olacak şekilde ürünü satıcıya gönderip, ürünle ilgili değişiklik/düzeltme isteyebilirsiniz.
 
Cayma Hakkı nedir, nasıl kullanılır?

Tüketicinin Korunması hakkındaki Kanun gereğince alıcıların, ürünü teslim aldıktan sonra 14 gün içinde cayma haklarını kullanarak, sebep göstermeden ve “kargo ücreti ödemeden” ürünleri iade etme hakları vardır.
 
Cayma Hakkının Kullanılamayacağı Ürünler

Tüketici’nin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde tüketici cayma hakkını kullanamaz.

Bu nedenle, Tüketici’nin talebi doğrultusunda altın, değerli metal veya değerli taş kısımlarına yazı yazılan,  ölçülendirilen ürünler vb. gibi Tüketici’nin istekleri doğrultusunda üretilen tüm ürünler cayma hakkının kullanılamayacağı ürünler kapsamında yer alır.

Cayma hakkıyla ilgili detaylı bilgi için bu sayfayı inceleyebilirsiniz.
 
Puan ve Yorum Verin

Alışveriş sonrası Bana Özel/Aldıklarım sayfasından, satıcıya puan-yorum verin. Bu sayede diğer alıcıların da satıcı ve ürünleri ile ilgili ön bilgi sahibi olmasını sağlamış olursunuz.
Yapacağınız yorumlarda genel ahlak kuralarına uymak zorundasınız. Küfür ve argo kelimelerin kullanıldığı veya üyeye hakaret edilen yorumlardan şahsen sorumlu olursunuz.
 
Önemli

Kazanankadin.com dışında işlem gerçekleştirmek için bir satıcıyla irtibat kurmanız ve kendisine site harici işlem gerçekleştirmeyi teklif etmeniz kural ihlalidir ve üyelik iptalini gerektirir. Kazanankadin.com bütün üyeleri için güvenli ve adil bir ticaret ortamı sağlamaktadır. Bu nedenle Kazanankadin.com haricinde yaptığınız alışverişlerde yaşayacağınız herhangi bir problem veya mağduriyet Kazanankadin.com’u bağlamaz.

Main Menu